Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

\"\"

 

Dotazy týkající se kosmetiky

 

1. Původ kosmetiky ?

Veškerá námi prodávaná kosmetika je dovážena přímo ze skladů Francie, Rakouska, Německa či Itálie ( záleží na značce a aktuálních nabídkách dodavatelů ).

2. Proč si můžeme dovolit prodávat tuto špičkovou kosmetiku za bezkonkurenční ce­ny?

Zboží dovážíme přímo ze skladů bez dalších prostředníků a zbytečně vynaložených nákladů na skladování. Pro velký zájem nakupujeme ve velkém množství při výhodných cenách, které si poté můžeme dovolit nabídnout i Vám, koncovým zákazníkům.

3. Ochranné prvky kosmetického zboží?

Ano, veškeré námi distribuované produkty jsou NOVÉ, nikdy nepoužívané, obsahující ochranné prvky a sériová čísla zaručující pravost spolu s originálními a neporušenými pečetěmi / plombami.

4. Co je to TESTER?

Tester je zcela nové, nikdy nepoužívané zboží, které se liší pouze balením. Samotný produkt je originální, obsahující také veškeré prvky zaručující jeho pravost. Je balen většinou v kartónové krabičce nebo je dodáván bez krabičky. Jeho koupě se proto nedoporučuje v případě, pokud jím chcete někoho potěšit jako dárečkem. Pokud však zvažujete koupi produktu pro svou vlastní potřebu, je pro Vás TESTER vhodnou volbou, bývá totiž mnohdy levnější než totožné zboží v originálním balení a celofánu.

5. Máte nárok na vrácení peněz bez udání důvodů do 14-ti dnů?

Ano. Uplatnění nároku je možné jen v případě navrácení jakkoliv neporušeného zboží, zakoupeného v našem eshopu ( pečeť, celofán, plomba, krabička ). V případě jakéhokoliv porušení originálního balení kosmetiky nebude možné v navrácení platby kupujícímu vyhovět. Použitá kosmetika již prodat nelze.

 

 

Dotazy týkající se oblečení


1. Co znamená označení Univerzální velikost?

Produkty označené uni velikostně sedí a odpovídají velikostem XS, S a M. Jestliže oblékáte jednu z uvedených velikostí, pak Vám Uni bez obav padne.

2. Jak vybrat správnou velikost?

V případě správné volby velikosti zboží vždy objednávejte velikost, kterou běžně oblékáte. V případě, že se Vaše velikost pohybuje v rozhraní mezi dvěma velikostmi, volte vždy tu větší.


 

Všeobecné dotazy


1. Jak mohu za objednané zboží zaplatit?

- bankovním převodem na číslo účtu 4968778349/0800, Česká spořitelna, a.s., u platby vždy uvádějte variabilní symbol, tj číslo Vaší objednávky, které jste obdrželi v potvrzovacím e-mailu objednávky.

 

2. Jaký zvolit způsob dopravy?

Zboží zasíláme využitím služeb přepravce České pošty.

Profi zásilka - doba doručení je 24 hodin od odeslání zásilky.

Cenná zásilka - doba doručení 3-5 pracovních dní

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz